Keten Peştemal - Ağaç Baskılı

Keten Peştemal - Ağaç Baskılı
Keten Peştemal - Ağaç Baskılı
Keten Peştemal - Ağaç Baskılı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Fiyat:
48,60 TL
48.60 www.handorra.com
1
Keten peştemal ürünü günümüzde sadece hamamlarda değil aynı zamanda plajlarda kurulanma havlusu olarak da kullanılmkatadır. Keten peştemal hafif olması, hızlı kuruması, şıklığı ve valizde çok az yer kaplamısından dolayı çokca tercih edilir bir ürün haline gelmiştir. Bütün ürünlerimiz eski usullerle Kızılcabölük'te dokunmaktadır. Kızılcabölük Anadolu'nun küçük bir kasabası. Bu kasabada doğan herkes atadan deden dokumacı. Yüzyılların getirdiği bir tecrübe ile işlerini yapan bu insanlar en geleneksel teknikle dokuma yapıyorlar. Yüzyıllar öncesinde Osmanlı hamamlarına peştemal dokuyan bu kasabadan geleneksel kumaş tedarik edip modern çizgiler ile oraganik peştemal kurulanma havluları üretmekteyiz. Peştemal ürünlerimizde bambu, pamuk ve ya keten kullanıyoruz. Bu üründe keten ve pamuk kullanılmıştır. Üzerindeki desenler ağaç baskı kalıpları kullanılarak elde basılmıştır. 

Keten Peştemal Dokuma- Kumaş Bilgisi: %50 keten %50 pamuk kullanılarak dokunmuştur. İplik boyasının etkisinin yok edilmesi için ürünler hijyen şartları dikkate alınarak ayrıca yıkanmıştır. Dolayısıyla ürünler tekrar yıkamada çekme yapmaz. Kumaşta kullanılan kaliteli keten ve pamuktan dolayı su emiciliği yüksektir. Dokuma tekniği ile kumaş yumuşatılmıştır. Neticede vücudu saran yumuşacık bir ürün ortaya çıkmıştır. Üründe kullanılan kumaş nefes alan yapıdadır. Ürün üstündeki desenler ağaç baskı ile üretilmiştir. Ağaç baskıda kullanılan boya organiktir.

Ürün dokuma tekniği ve kullanılan malzeme kalitesi dolayısıyla hızlı kurur, kuruma sonrası koku yapmaz. Valizde yer kaplamaz kolay taşınabilir.
Kullanım Alanları: Havuz Sonrası Kurulanma, Deniz Sonrası Kurulanma, Banyo Sonrası Kurulanma, Plaj Havlusu Olarak, Banyo Havlusu Olarak.
Ürün Ölçüsü: 90x180
Resimlerde Kullanılan Model Bilgisi: Boy:1.76; Beden: 89-64-94
Not: 30 derecede elde yada çamaşır makinesinde bol su ile yıkayınız. Çamaşır suyu kullanmayınız. Kuru temizleme yapılabilir. Ilık ütü ile ütüleyiniz

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu44555
MarkaHandorra
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.