Peştemal Elbise - Akyaka

Peştemal Elbise - Akyaka
Peştemal Elbise - Akyaka
Peştemal Elbise - Akyaka
Peştemal Elbise - Akyaka
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
49,68 TL
49.68 www.handorra.com
1
Kargo Bedava

Peştemal elbise için farklı seçenekler sunan işletmemiz klasik kumaşları modern tarz ile birleştirmiş ve beğeninize sunmuştur.

Peştemal elbise çeşitleri farklı tarzı ile son yıllarda plajlarda çok görülmeye başlamıştır. Peştemal kumaşından üretilen bu tarz elbiselerin çok tercih edilmesinin temel sebebi hızlı kuruyabilir olması ve ince tasarımı ile yaz güneşi altında rahat bir hissiyat vermesidir. Ayrıca seyrek dokuma tarzı kumaşın fazla suyu hızla atmasına sebep olmaktadır. Bu elbise için bambu ve viskon dokuma türü kullanılmıştır. Bambu ipliğin yumuşaklığı viskon ile birleşince ortaya çıkan kumaş tam yaz sezonu için aranan incelik, yumuşaklık ve şıklık ortaya çıkmıştır.

Kumaşın üstündeki işlemeler tamamen ağaç baskı yöntemiyle üretilmiştir. Böylelikle kumaşın doğallığı korunurken daha sağlıklı bir boyama yöntemiyle dikkat çekici bir tasarım oluşmuştur.

Bu kumaşımız Denizli'nin Kızılcabölük kasabasında dokunmuştur. Kızılcabölük yüzyıllardan bu yana dokumacılık yapan ufak bir Anadolu kasabası. Peştemal yeniden moda olduğunda bu kasabanın dokumacıları dedelerinden öğrendikleri yöntemlerle tekrar peştemal dokumaya başladılar. Ve neticesinde peştemal bornoz, peştemal elbise gibi yeni tasarımlar ve yeni ürünler ortaya çıktı. Peştemal elbise ise kullananlardan iyi yorumlar aldı.

Bu ürün ise aynı Muğla'nın Akyaka beldesi gibi sade, şık, basit ama inanılmaz çizgilere sahip. Bu ürünü yapan tasarımcımızın yorumu şu oldu: sadeliğin muhteşemliği. Bu yüzden ürünün ismine Akyaka dedik. Kim bu elbise ile Akyaka'da güneşin gökyüzünden kaybolmasını izlemek istemez ki! Veya bu peştemal elbise üzerindeyken kim sahilden gelen rüzgarın serinliğini teninde hissetmek istemez ki! 

Peştemal Elbisenin Avantajları Nelerdir? 

Peştemal elbiseler hem deniz sonrası hem de sahile giderken kullanılabilir.

Peştemal elbiseler daha hızlı kuruduğu için kullanımda rahattır.

Peştemal elbiseler valizinizde çok az yer kaplar.

Peştemal elbiseler ütü gerektirmez.

Handorra.com olarak peştemal elbise ve peştemal bornoz için en sade ve en şık tasarımlar için uğraşan işletmemizin kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Beğenmediğiniz veya memnun kalmadığınız bir ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Peştemal elbise ev kıyafeti olarak da giyilebilir. Peştemal elbiseler ile ilgili her türlü sorununuz için bize ulaşabilirsiniz!

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu85225
MarkaHandorra
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.